Zdecyduj jak wolisz… AKTUALIZACJA

11.11. – Dziękuję za oddane głosy. Ponieważ odsetek niezadowolonych ze zmiany był znaczący, wprowadzony zostanie automatyczny mechanizm dopasowywania się strony do rozdzielczości monitora. Dlatego, do Nowego Roku strona będzie wyglądać „po staremu”, jednak podwyższanie rozdzielczości wyświetlania strony  zostanie wprowadzone, aby podążyć za zadowolonymi ze zmiany 🙂  ADMIN

Statystyki są bezlitosne. 25% użytkowników strony korzysta z rozdzielczości 1024×768, ok 50% z rozdzielczości 1280 na 1024 lub 800, pozostała część to wyższe rozdzielczości ekranu.

Nowa rozdzielczość wyświetlania strony powoduje , że użytkownicy z rozdzielczością monitorów 1024×768 będą mieli obcięty pasek z datami wpisów, za to Ci którzy używają wyższych rozdzielczości będą mieli więcej tzw. CONTENTu zamiast bocznego tła.

A co daje wyższa rozdzielczość wyświetlania strony?
Więcej miejsca na rozkład treści w poziomie, więcej miejsca na okno VIDEO, brak potrzeby przewijania okien z prognozami.

Tyle mówią statystyki, jednak zanim pójdę za statystykami na stałe wole upewnić się , że zmiana na stronie ma również poparcie w większości czytelników.

Proponuję zatem 7 dniową ankietę, a  za tydzień pozostawimy wygląd strony taki jaki jest od dziś, lub przywrócimy poprzednią wersję.

Ankieta jest anonimowa, głos można oddać tylko 1 raz, wystarczy wybrać odpowiedź i kliknąć VOTE.

[poll id=”2″]
Posted in Informacja.