Puchar Bałtyku F3F 2022

Komunikat nr 2

Informujemy, że briefing przed zawodami odbędzie się w sobotę 23.04.2022 o godz. 8:30 przed pensjonatem Klif w Mechelinkach.

Przypominamy, że każdy zawodnik musi złożyć podczas rejestracji w biurze zawodów oświadczenie o posiadanym ubezpieczeniu OC na odpowiednim druku, którego wzór można pobrać tutaj.

Komunikat nr 1

Z przykrością informujemy, że loty na Zbiorniku Elektrowni Żarnowiec będą możliwe tylko podczas zawodów po uprzednim zgłoszeniu listy zawodników. Poza zawodami loty w tym miejscu są zabronione. Gdy podczas zawodów dojdzie do lądowania lub wodowania modelu za ogrodzeniem, nie będzie możliwości jego odzyskania. Prosimy Kolegów aby zastosować się do tej informacji i nie korzystać z tego miejsca latając jakimikolwiek modelami. Obszar ten jest w związku z występującymi napięciami międzynarodowymi intensywniej patrolowany niż w okresie wcześniejszym.

Proszę aby przez nieodpowiedzialne zachowanie nie doprowadzić do sytuacji, w której loty na „Zbiorniku” nie będą w ogóle możliwe.
Obecnie staramy się wypracować schemat, który umożliwiłby w przyszłości przywrócenie tego miejsca dla naszej modelarskiej aktywności.


Organizator: Aeroklub Gdański
Dyrektor zawodów: Jakub BURY
Termin: 23-24.04.2022
Miejsce: zbocza w okolicy Trójmiasta (szczegóły w biuletynie)

Rejestracja: f3xvault.com

Więcej informacji znajdziesz w biuletynie.

Biuletyn nr 1

Posted in Informacja, Puchar Polski, Zawody.