Zaskoczmy nasze żony, narzeczone, kochanki…

Nasz ulubiony serwis pogodowy AUGUSTYNA, opublikował przepis na ciasto , którym możemy zaskoczyć  płeć piękną. Pozwoliłem sobie zacytować. Świąt nie koniec, pokażmy, że nie tylko szybowce nam w głowie!

„… Otóż jeśli chcecie drodzy Panowie zaimponować Swojej Kobiecie i Przyjaciołom, możecie na przykład samodzielnie przygotować na Święta bardzo proste i pyszne ciasto.
Oto przepis:
Składniki:
– 1 kostka masła
– 2 szklanki cukru
– 1 łyżeczka soli
– 4 jajka
– 1 szklanka suszonych owoców
– 1 szklanka orzechów
– sok cytrynowy
– proszek do pieczenia
– 3-4 szklanki dobrej whisky

Sposób przygotowania:
Przed rozpoczeciem mieszania składników sprawdź czy whisky jest dobrej jakości. Dobra… prawda? Przygotuj teraz dużą miskę, szklankę i inne utensylia kuchenne. Sprawdź czy na pewno whisky jest taka jak trzeba… by być tego pewnym nalej jedna szklankę i wypij tak szybko, jak to tylko możliwe. Powtórz operację. Przy użyciu miksera elektrycznego ubij kostkę masła na puszystą mase, dodaj łyżeszke sukru i ubjaj dalej. W miedzyszasie sprawdź czy whisky jest na pewno taka jak czeba. Najlepiej sklaneczkę. Otfórz drugą butelkie jeśli czeba. Wszuc do mniski dwa jajka, obje szlanki z owosami i upijaj je mikserem. Sprawć jakość wiski zepy potem gosie nie mufili sze jest trojonca. Wszuc do miszki szycka sul jaka masz w domu czy so tam masz szysko jedno so, f sumje fsale nie nie ma snaszenia so fszucisz! Fypij skok sytrynowy. Fymjeszaj fszysko z oszehami i sukrem fszystko jedno i frzudz monki ile tam masz f domu, osmaruj piesyk masłem i wylej siasto na plache piesyka, usaw go na 350 stofni, saaaamknij dwiszki. Sprawć jakos fiski sostanej ot pieszenia siasta i ić spać.
Jak się rano obudzisz, Twoja Kobieta będzie bardzo z Ciebie dumna, choć jakby nie do końca… „

Posted in Informacja.